UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@kkkkk1 - Gdańsk to weźmie bez żadnego sapania. I bardzo dobrze. Gdańsk to kultura i pieniądze. A rzeka Elbląg to prawie Motława.


Anuluj