A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
to nie klika tylko wody pisiorskie
Będą przerzucać się odpowiedzialnością.
@Idealna synekura - " Porozumieli sie w sprawie Kumieli".. a czemu nie, wszystko dawno już na dnie, I już nie da się zejść niżej, bo w piwmicach zawsze woda, ktoś kto przyszedł trochę bliżej, wie, že to w finansach szkoda, to już trwa, już tak od zawsze, pogadają o powodzi, kasę wezmą tak jak na mszę, no bo co to komu szkodzi. Znowu przyjdzie wielka woda, znowu będzie zaskoczenie, a czy komuś bedzie szkoda, że znów stracisz swoje mienie.
Pieniądze brać nie robić nic a później rozkładać ręce kto mi k..... pieniądze odda
Ona temu winna, ona temu winna, bo deszczu gotowa być powinna
a co do tego mają prawnicy i sędziowie??
Mieszkam na oboznej od 16 lat, raptem dwa razy było pod topienie. Nie pisz bzdur.
Moim zdaniem powinno się ją pogłębić i to bardzo na głębokość i szerokość z rozmachem na tyle ile to możliwe i wybetonować. Szczególnie brzegi pociągnąć wysoko w górę, bo sama koordynacja działań nie rozwiązuje problemu. Oczywiście też jest ważna, ale nie rozwiązuje problemu w sposób długoterminowy. Tu potrzebne są konkretne projekty i rozwiązania osób kompetentnych w tym zakresie. Warto o tym pomyśleć. Nigdy nie jest za późno. Wystarczy spojrzeć na rozwiązania w innych miastach. W Ameryce mają takie koryta z rozmachem poprowadzone. Tutaj nie ma na to aż tyle miejsca, ale na tyle ile to możliwe myślę, że można to zrobić. Coś na miarę naszego miejsca i możliwości.