29
24.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
to nie klika tylko wody pisiorskie
Elblążanintoja (2025.11.24)
@Idealna synekura - " "Historia "Wód Polskich" jest stosunkowo krótka, gdyż jako Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (PGW WP) zostały utworzone 1 stycznia 2018 roku ". Pisowska instytucja do drenowania polskiego budżetu
fachowcy pis (2025.11.25)
Będą przerzucać się odpowiedzialnością.
Fer (2025.11.25)

info

4  
  0
@Idealna synekura - " Porozumieli sie w sprawie Kumieli".. a czemu nie, wszystko dawno już na dnie, I już nie da się zejść niżej, bo w piwmicach zawsze woda, ktoś kto przyszedł trochę bliżej, wie, že to w finansach szkoda, to już trwa, już tak od zawsze, pogadają o powodzi, kasę wezmą tak jak na mszę, no bo co to komu szkodzi. Znowu przyjdzie wielka woda, znowu będzie zaskoczenie, a czy komuś bedzie szkoda, że znów stracisz swoje mienie.
Ależ nie (2025.11.25)
Pieniądze brać nie robić nic a później rozkładać ręce kto mi k..... pieniądze odda
(2025.11.25)

info

2  
  0
Ona temu winna, ona temu winna, bo deszczu gotowa być powinna
(2025.11.25)

info

0  
  0
a co do tego mają prawnicy i sędziowie??
kat- na idiotów (2025.11.25)
Mieszkam na oboznej od 16 lat, raptem dwa razy było pod topienie. Nie pisz bzdur.
Głupoty wypisujesz (2025.11.25)
Moim zdaniem powinno się ją pogłębić i to bardzo na głębokość i szerokość z rozmachem na tyle ile to możliwe i wybetonować. Szczególnie brzegi pociągnąć wysoko w górę, bo sama koordynacja działań nie rozwiązuje problemu. Oczywiście też jest ważna, ale nie rozwiązuje problemu w sposób długoterminowy. Tu potrzebne są konkretne projekty i rozwiązania osób kompetentnych w tym zakresie. Warto o tym pomyśleć. Nigdy nie jest za późno. Wystarczy spojrzeć na rozwiązania w innych miastach. W Ameryce mają takie koryta z rozmachem poprowadzone. Tutaj nie ma na to aż tyle miejsca, ale na tyle ile to możliwe myślę, że można to zrobić. Coś na miarę naszego miejsca i możliwości.
Obywatel XYZ (2025.11.26)

info

0  
  0