Wybrany wątek opinii
Fajne mają posadki w wodach pisowskich. Biorą sobie pensje a kto inny będzie dbał o rzekę i ponosił odpowiedzialność. Czy może być lepiej ?
Do moderacji
Odpowiedz
41
14
@Idealna synekura - Obecnie w tym tworze posadki mają PeOwcy. Co władza to wymiana koryta.
Do moderacji
Odpowiedz
9
6
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Do moderacji
Odpowiedz
10
3
@Idealna synekura - " Porozumieli sie w sprawie Kumieli".. a czemu nie, wszystko dawno już na dnie, I już nie da się zejść niżej, bo w piwmicach zawsze woda, ktoś kto przyszedł trochę bliżej, wie, že to w finansach szkoda, to już trwa, już tak od zawsze, pogadają o powodzi, kasę wezmą tak jak na mszę, no bo co to komu szkodzi. Znowu przyjdzie wielka woda, znowu będzie zaskoczenie, a czy komuś bedzie szkoda, że znów stracisz swoje mienie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0