Wybrany wątek opinii

Fajne mają posadki w wodach pisowskich. Biorą sobie pensje a kto inny będzie dbał o rzekę i ponosił odpowiedzialność. Czy może być lepiej ?
Idealna synekura (2025.11.24)
@Idealna synekura - Obecnie w tym tworze posadki mają PeOwcy. Co władza to wymiana koryta.
elbląski skansen (2025.11.24)
@Idealna synekura - Już lepiej niech miasto się za to weźmie bo na pisiorow lepiej nie liczyć
Polska w ruinie (2025.11.24)
@Idealna synekura - " "Historia "Wód Polskich" jest stosunkowo krótka, gdyż jako Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie (PGW WP) zostały utworzone 1 stycznia 2018 roku ". Pisowska instytucja do drenowania polskiego budżetu
fachowcy pis (2025.11.25)
@Idealna synekura - " Porozumieli sie w sprawie Kumieli".. a czemu nie, wszystko dawno już na dnie, I już nie da się zejść niżej, bo w piwmicach zawsze woda, ktoś kto przyszedł trochę bliżej, wie, že to w finansach szkoda, to już trwa, już tak od zawsze, pogadają o powodzi, kasę wezmą tak jak na mszę, no bo co to komu szkodzi. Znowu przyjdzie wielka woda, znowu będzie zaskoczenie, a czy komuś bedzie szkoda, że znów stracisz swoje mienie.
Ależ nie (2025.11.25)
Powrót do komentarzy