UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Idealna synekura - " Porozumieli sie w sprawie Kumieli".. a czemu nie, wszystko dawno już na dnie, I już nie da się zejść niżej, bo w piwmicach zawsze woda, ktoś kto przyszedł trochę bliżej, wie, že to w finansach szkoda, to już trwa, już tak od zawsze, pogadają o powodzi, kasę wezmą tak jak na mszę, no bo co to komu szkodzi. Znowu przyjdzie wielka woda, znowu będzie zaskoczenie, a czy komuś bedzie szkoda, że znów stracisz swoje mienie.
Ależ nie