Mieszkam na oboznej od 16 lat, raptem dwa razy było pod topienie. Nie pisz bzdur.Głupoty wypisujesz
Mieszkam na oboznej od 16 lat, raptem dwa razy było pod topienie. Nie pisz bzdur.