UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem powinno się ją pogłębić i to bardzo na głębokość i szerokość z rozmachem na tyle ile to możliwe i wybetonować. Szczególnie brzegi pociągnąć wysoko w górę, bo sama koordynacja działań nie rozwiązuje problemu. Oczywiście też jest ważna, ale nie rozwiązuje problemu w sposób długoterminowy. Tu potrzebne są konkretne projekty i rozwiązania osób kompetentnych w tym zakresie. Warto o tym pomyśleć. Nigdy nie jest za późno. Wystarczy spojrzeć na rozwiązania w innych miastach. W Ameryce mają takie koryta z rozmachem poprowadzone. Tutaj nie ma na to aż tyle miejsca, ale na tyle ile to możliwe myślę, że można to zrobić. Coś na miarę naszego miejsca i możliwości.

Obywatel XYZ

Anuluj