Wybrany wątek opinii
To nie jest porozumienie tylko rotacyjna odpowiedzialność ! Dla równego podziału kasy za wybudowanie osiedla w strefie od lat zalewanej.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
Mieszkam na oboznej od 16 lat, raptem dwa razy było pod topienie. Nie pisz bzdur.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0