Wybrany wątek opinii

To nie jest porozumienie tylko rotacyjna odpowiedzialność ! Dla równego podziału kasy za wybudowanie osiedla w strefie od lat zalewanej.
(2025.11.24)
Mieszkam na oboznej od 16 lat, raptem dwa razy było pod topienie. Nie pisz bzdur.
Głupoty wypisujesz (2025.11.25)
Powrót do komentarzy