29
24.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Znamy to już - Już na wiosnę a nie za parę lat !
(2025.11.24)
Dlaczego miasto bierze na siebie koszty utrzymania cieku wodnego należącego do Skarbu Państwa. Wody Polskie najchętniej oddadzą wszystkie cieki samorządom. Nic nie robią a jeszcze będą krytykować. Jak to możliwe, że tolerowana jest w mieście taka niegospodarność, rozrzutność i płacenie jak frajerzy nie swoich rachunków. Klika !!!
(2025.11.24)
@Idealna synekura - Obecnie w tym tworze posadki mają PeOwcy. Co władza to wymiana koryta.
elbląski skansen (2025.11.24)
Akcja Kumiela - trzymają się koryta i pogłębiają dno.
(2025.11.24)

info

6  
  0
A ja rosnę i rosnę, latem, zimą, na wiosnę.
Kumiela (2025.11.24)

info

0  
  1
Chyba do Ul. Malborskiej - od Fabrycznej do Malborskiej bardzo wąsko !
wąsik (2025.11.24)

info

5  
  0
@Idealna synekura - Już lepiej niech miasto się za to weźmie bo na pisiorow lepiej nie liczyć
Polska w ruinie (2025.11.24)
Instytucja państwowa (WP) nie daje rady, samorząd (UM) nie daje rady a spółka komunalna (EPWiK) da radę? Cwaniacy pozbywają się odpowiedzialności a frajerzy ją przyjmują. Poczekajmy!
el_pragmatyk (2025.11.24)

info

13  
  1
Kumiela zalwała, zalewa i będzie zalewać. Teren położony przy ul. Związku Jaszczurczego to tereny zalewowe, które nienadają się pod budownictwo. Obarczanie spółki komunalnej, która powołana jest dodostawy wody i odbioru ścieków, sprawami przeciwpowodziwymi, to przeżucanie odpowiedzialności za błędne decyzje na wszystkich, którzy korzystają z usług EPWiK.
Takijed (2025.11.24)

info

12  
  0
Co kwartał nasza wspólnota płaci na konto Wód Polskich za odprowadzenie wód opadowych do Kumieli. Rozumiem, że teraz ta kasa do urzędu miasta trafi??? Bo jeżeli ma być tak jak do tej pory to chyba coś tu nie gra.
Okręg3 (2025.11.24)

info

7  
  0