Wybrany wątek opinii

Dlaczego miasto bierze na siebie koszty utrzymania cieku wodnego należącego do Skarbu Państwa. Wody Polskie najchętniej oddadzą wszystkie cieki samorządom. Nic nie robią a jeszcze będą krytykować. Jak to możliwe, że tolerowana jest w mieście taka niegospodarność, rozrzutność i płacenie jak frajerzy nie swoich rachunków. Klika !!!
(2025.11.24)
to nie klika tylko wody pisiorskie
Elblążanintoja (2025.11.24)
Powrót do komentarzy