UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co kwartał nasza wspólnota płaci na konto Wód Polskich za odprowadzenie wód opadowych do Kumieli. Rozumiem, że teraz ta kasa do urzędu miasta trafi??? Bo jeżeli ma być tak jak do tej pory to chyba coś tu nie gra.
Okręg3