UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co kwartał nasza wspólnota płaci na konto Wód Polskich za odprowadzenie wód opadowych do Kumieli. Rozumiem, że teraz ta kasa do urzędu miasta trafi??? Bo jeżeli ma być tak jak do tej pory to chyba coś tu nie gra.

Okręg3

Anuluj