Wybrany wątek opinii
A za parę lat będzie ta sama śpiewka i przerzucanie się kto jest winny.
Do moderacji
Odpowiedz
23
3
@Znamy to już - Już na wiosnę a nie za parę lat !
Do moderacji
Odpowiedz
6
1