UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co kwartał nasza wspólnota płaci na konto Wód Polskich za odprowadzenie wód opadowych do Kumieli. Rozumiem, że teraz ta kasa do urzędu miasta trafi??? Bo jeżeli ma być tak jak do tej pory to chyba coś tu nie gra.

Okręg3