UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dlaczego miasto bierze na siebie koszty utrzymania cieku wodnego należącego do Skarbu Państwa. Wody Polskie najchętniej oddadzą wszystkie cieki samorządom. Nic nie robią a jeszcze będą krytykować. Jak to możliwe, że tolerowana jest w mieście taka niegospodarność, rozrzutność i płacenie jak frajerzy nie swoich rachunków. Klika !!!


Anuluj