UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Według mnie nie jest tragicznie, tylko trzeba trochę rozwagi podczas jazdy dołem. Jedyne to co może problemem być to w przypadku kiedy jest droga oblodzona.... no to już drogówka musi tu pilnie odśnieżyć.
elnlążanin