UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Według mnie nie jest tragicznie, tylko trzeba trochę rozwagi podczas jazdy dołem. Jedyne to co może problemem być to w przypadku kiedy jest droga oblodzona.... no to już drogówka musi tu pilnie odśnieżyć.

elnlążanin

Anuluj