UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja twierdzę, że to nie przypadek, że przy każdej inwestycji drogowej, gdzie zamieszany jest Zarząd Dróg pojawia się bubel, o czym wiemy my, kierowcy. Ktoś tęskniący za śliwkami na wiosnę i referendum stefana działa w kontrze do aktualnego prezydenta. Tak wyczekiwana od czasów prezydenta Słoniny Obwodnica Wschodnia oprócz pięknej ulicy Wschodniej, która będzie granicą powiększanego cmentarza Dębica stanęła w miejscu, a nawet się cofnęła, bo dziwne lobby niby ekologów z ulicy Chrobrego zdecydowanie blokuje jej realizacje. Życzę Prezydentowi w nadchodzącym 2026 roku więcej zdecydowania i mniej cwanego partyjniactwa w otoczeniu.