UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Biadolicie, że za wąska. Jeśli okaże się, że za wąska to postawi się znak- droga jednokierunkowa. I po problemie.
Blumenbauer
Biadolicie, że za wąska. Jeśli okaże się, że za wąska to postawi się znak- droga jednokierunkowa. I po problemie.
Blumenbauer