UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Według mnie nie jest tragicznie, tylko trzeba trochę rozwagi podczas jazdy dołem. Jedyne to co może problemem być to w przypadku kiedy jest droga oblodzona.... no to już drogówka musi tu pilnie odśnieżyć.

elnlążanin