13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego dwukierunkowa

30
21.11.2025
13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego dwukierunkowa
fot. arch. UM w Elblągu
- W piątek (21 listopada) w godzinach popołudniowych zostanie wprowadzona na ulicy 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego nowa organizacja ruchu. Ulica ta - na odcinku od skrzyżowania z ul. Saperów/Podchorążych do ronda przy ulicy T. Kościuszki będzie ulicą dwukierunkową - informuje Urząd Miejski w Elblągu.

Prosimy wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania.

Informacja UM w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
21 listopada to dzisiaj - piątek, a nie czwartek.
Paweł z Elbląga (2025.11.21)
- W czwartek (21 listopada) w godzinach popołudniowych zostanie wprowadzona na ulicy 13 Elbląskiego Pułku Przeciwlotniczego nowa organizacja ruchu. Czyli od wczoraj a dziś 21 listopada to piątek.
(2025.11.21)

info

4  
  6
Dwie efektowne panienki umawiają się na Sylwestra. Jedna z nich pyta, a w jaki dzień przypada Sylwester. W odpowiedzi słyszy, że w piątek. Ale dobrze, że nie 13 odpowiada zadowolona. Także z tymi datami różnie bywa, a dzisiaj mimo tego zamieszania na szczęście nie jest to piątek 13.
Jadyma, jadyma (2025.11.21)

info

10  
  2
Ostrozność jest na pewno potrzebna gdy jedzie się wiekszym autem od matiza, bo odcinek dziś otwierany w dół wydaje się nieprzepisowo dla aut za wąski.
(2025.11.21)
Była okazja poszerzyć ten odcinek drogi do szerokości ulicy Saperów, no ale po co - jeszcze by się coś zmieniło na lepsze. Teraz czekam na kolizję dwóch wymijających się ciężarówek. A nie, przepraszam... Znak się postawi, że ciężarówkom zakaz wjazdu i po kłopocie.
(2025.11.21)
To jest porażka, to po cholere tyle terenu zabrali działkowcom kal droga jest praktycznie tej samej szerokości co była… wystarczyło postawić znak. Może redakcja na jakieś informacje o ile ta droga została poszerzona i czy w ogóle…
Goldi (2025.11.21)
O szerokości tej ulicy jak słusznie wspominali mieszkańcy jeszcze przed jej poszerzeniem że o jeden metr będzie za wąska i jest.
(2025.11.21)

info

31  
  1
Droga jest karłowata krzywa i do..... nie POdobna.... a POdobno zakręt miał być wyprostowany. Pieniądze wydane efektów brak podobnie jak na skrzyżowaniu Dąbka/Piłsudskiego. Bubel goni bubel naprawdę szkoda tej kasy kto to zleca kto odbiera... ?
(2025.11.21)

info

34  
  4
Zrobili ścieżkę a teraz uważajcie jak jeździcie - i to ma być ta nowa ulica nawet zdjęć brak no bo wstyd to POkazać. I zostaniemy z tym g..... na następne dziesięciolecia. Dziękujemy wam NEOO.
(2025.11.21)

info

32  
  3
W piątek o 15 jeszcze zamknięta
(2025.11.21)

info

2  
  2