58
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Gdzie my k... żyjemy? - Zgadzam się, jad wylewamy na przeciwników Owsiaka. Gdzie my żyjemy ?
bra (2025.11.19)
@Jacyna - Czy ty rozumiesz co piszesz ? Chcecie kolejnej tragedi jak Adamowicza ? "Na osiem miesięcy więzienia skazał Sąd Rejonowy w Krośnie 38-latka, który groził śmiercią Jerzemu Owsiakowi i oferował 100 tys. zł za jego zastrzelenie. "
Stop mowie nienawiści (2025.11.19)
Zaproszenie do debaty wysłałem WOŚP rok temu uznając że powinien stanąć do debaty z kandydatami na Prezydenta w I turze. Zero odzewu Myślę że to doskonały dowód że WOŚP nie jest transparentny i jego szef woli zastraszać i stosować swoisty szantaż polityczno -emocjonalno-społeczny zwany > modą. > Nie zakładam "lewych" sprawozdań ale legalne wydatkowanie uzyskanych kwot w sposób sprzeczny z celem. Żadna kontrola nie zakwestionuje zakupu przez Pana Owsiaka siedmiu złotych toalet w celu zamontowania ich w siedzibie WOŚP o ile zostały tam zamontowane ponieważ jest celowe ich tam instalowanie. A to czy są ze złota czy z porcelany to już swobodny wybór organizacji który w Polsce NIE PODLEGA ŻADNEJ KONTROLI co potwierdził Pan Adam Bodnar podczas wizyty w Elblągu. Dla mnie taki zakup byłby rozrzutnością ale nie jest przestępstwem ani naruszeniem zasad ewidencji koszów fundacji. Dobrze to wytłumaczyłem czy może jednak nadal Pan nie rozumie sedna sprawy ? Kwota 10 173 widnieje w sprawozdaniu WOŚP za 2024 proszę zatem mnie przeprosić za twierdzenie że posługuję się niesprawdzonymi danymi ponieważ narusza Pan moje dobra osobiste. Na przeprosiny ma PAN 24 godziny jest 19-11-2025 godzina 11-38 w formie postu pod tą publikacją. Nie chciałbym obciążać pracą Policjantów z KWP Policji w Olsztynie ale moim zdaniem jest Pan hejterem i działa Pan na szkodę interesu publicznego negując oficjalne dane WOŚP
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
@Nielubiekaczek - Ty też ujadasz za darmo.. Straszne, inni robią to za kasę, a tylko samotny strzelec.
bra (2025.11.19)
@bra - Proszę o podanie podstaw krytyki jeśli uznam ja za słuszną chętnie ją publicznie ponowie Ale proszę o rzetelne dowody na przykład w formie nagrań audio lub wideo. Tłumienie krytyki prasy jest przestępstwem i co prawda zawiesiłem działalność dziennikarską do czasu zakończenia sporu z Posłem Śliwką ale o ile zaistnieje stan wyższej konieczności chętnie przygotuje materiał prasowy w każdej sprawie ważnej dla Elbląga.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Wystarczy.
(2025.11.19)

info

2  
  0
@MariuszLewandowski-Fc - Nie mówię, że środki z WOŚP idą na płace dla lekarzy i pielęgniarek. Mówię, że środki z WOŚP zasilają branżę, której budżet jest drenowany przez niebotyczne i ciągle rosnące poza jakąkolwiek skalę zarobki wspomnianych lekarzy i pielęgniarek. Więc mamy zbankrutowaną branżę, która ciągle krzyczy o dziurze budżetowej, spowodowanej nieposkromionymi apatytami na coraz wyższe pensje. Gdyby te apetyty były bardziej umiarkowane dziura w budżecie byłaby mniejsza lub by w ogóle jej nie było. Skoro nie ma pieniędzy na wypłaty to jak mogą być pieniądze w tym budżecie na badania i sprzęt. I w tym właśnie momencie przychodzi WOŚP i zbiera pieniądze na ratowanie tej branży. Czy widzi Pan tę logikę czy nie?
(2025.11.19)
@bra - piszesz pisowska wazelino o sobie?
(2025.11.19)
@bra - a kto wet śmiałby skontrolować kaczora i ojca sromotnika?duzo szumu a i tak nikt nic z tym nie robi
nieluibiekaczek (2025.11.19)
Trzeba mieć wyprany mózg, żeby nie chcieć widzieć tego co opisał użytkownik, który zamieścił zdjęcie. W ogóle proponowałbym aby ten dopisek "z sepsą" zrobić w czarnym kolorze i umieścić po serduszkiem. Tak dla "przejrzystości!
(2025.11.19)