UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba mieć wyprany mózg, żeby nie chcieć widzieć tego co opisał użytkownik, który zamieścił zdjęcie. W ogóle proponowałbym aby ten dopisek "z sepsą" zrobić w czarnym kolorze i umieścić po serduszkiem. Tak dla "przejrzystości!