UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trzeba mieć wyprany mózg, żeby nie chcieć widzieć tego co opisał użytkownik, który zamieścił zdjęcie. W ogóle proponowałbym aby ten dopisek "z sepsą" zrobić w czarnym kolorze i umieścić po serduszkiem. Tak dla "przejrzystości!


Anuluj