UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Zaproszenie do debaty wysłałem WOŚP rok temu uznając że powinien stanąć do debaty z kandydatami na Prezydenta w I turze. Zero odzewu Myślę że to doskonały dowód że WOŚP nie jest transparentny i jego szef woli zastraszać i stosować swoisty szantaż polityczno -emocjonalno-społeczny zwany > modą. > Nie zakładam "lewych" sprawozdań ale legalne wydatkowanie uzyskanych kwot w sposób sprzeczny z celem. Żadna kontrola nie zakwestionuje zakupu przez Pana Owsiaka siedmiu złotych toalet w celu zamontowania ich w siedzibie WOŚP o ile zostały tam zamontowane ponieważ jest celowe ich tam instalowanie. A to czy są ze złota czy z porcelany to już swobodny wybór organizacji który w Polsce NIE PODLEGA ŻADNEJ KONTROLI co potwierdził Pan Adam Bodnar podczas wizyty w Elblągu. Dla mnie taki zakup byłby rozrzutnością ale nie jest przestępstwem ani naruszeniem zasad ewidencji koszów fundacji. Dobrze to wytłumaczyłem czy może jednak nadal Pan nie rozumie sedna sprawy ? Kwota 10 173 widnieje w sprawozdaniu WOŚP za 2024 proszę zatem mnie przeprosić za twierdzenie że posługuję się niesprawdzonymi danymi ponieważ narusza Pan moje dobra osobiste. Na przeprosiny ma PAN 24 godziny jest 19-11-2025 godzina 11-38 w formie postu pod tą publikacją. Nie chciałbym obciążać pracą Policjantów z KWP Policji w Olsztynie ale moim zdaniem jest Pan hejterem i działa Pan na szkodę interesu publicznego negując oficjalne dane WOŚP
MariuszLewandowski-Fc