UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MariuszLewandowski-Fc - Nie mówię, że środki z WOŚP idą na płace dla lekarzy i pielęgniarek. Mówię, że środki z WOŚP zasilają branżę, której budżet jest drenowany przez niebotyczne i ciągle rosnące poza jakąkolwiek skalę zarobki wspomnianych lekarzy i pielęgniarek. Więc mamy zbankrutowaną branżę, która ciągle krzyczy o dziurze budżetowej, spowodowanej nieposkromionymi apatytami na coraz wyższe pensje. Gdyby te apetyty były bardziej umiarkowane dziura w budżecie byłaby mniejsza lub by w ogóle jej nie było. Skoro nie ma pieniędzy na wypłaty to jak mogą być pieniądze w tym budżecie na badania i sprzęt. I w tym właśnie momencie przychodzi WOŚP i zbiera pieniądze na ratowanie tej branży. Czy widzi Pan tę logikę czy nie?


Anuluj