UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Trzeba mieć wyprany mózg, żeby nie chcieć widzieć tego co opisał użytkownik, który zamieścił zdjęcie. W ogóle proponowałbym aby ten dopisek "z sepsą" zrobić w czarnym kolorze i umieścić po serduszkiem. Tak dla "przejrzystości!