58
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wieszanie bannerów trzeba szykować 2 lata? W TVNie Ci takiego kitu nawciskali? Zresztą już mniejsza o to kiedy to powiesili, większym skandalem jest to, że 21 milionów poszło na bannery zamiast na pacjentów dla których zbierano te pieniądze.
Żenada (2025.11.19)
@Żenada - Ty jesteś żenadą i marnością
(2025.11.19)
Jestem zwolennikiem prywatnej służby zdrowia i całkowitej likwidacji ZUS i NFZ i konkurencji Właśnie dokonałem rejestracji w przychodnio ortopedycznej wizyta za miesiąc. Apetyty to rzecz ludzka ich miarkowanie to sprawa społeczna. Obecnie istnieje szara strefa - przy pełnej prywatyzacji zniknie. I tak to miało być kiedyś a nie jest. Gdyby WOŚP działało transparentnie i nie chowało informacji to czemu nie Na razie wolę mniej rzucające się w oczy akcje i organizacje. W świecie XXI wieku dostrzegam tyle logiki ile w nim wywalczę ale mechanizmy tego świata wymykają się logice no chyba że jest logika nie-euklidesowa... HAOS HAOS HAOS.... Czasami myślę że Pan Bóg z Aniołami ma właśnie przerwę na śniadanie
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Trzeba bardzo mocno wierzyć w boga żeby nie pomagać chorym dzieciom
(2025.11.19)
@Stop mowie nienawiści - ty się wody napij, gdzie tu mowa nienawiści ?
Jacyna (2025.11.19)
Widząc co wy tu wpisujecie stwierdzam że mimo iż minęło 100 lat to słowa marszałka wciąż aktualne. Pasuje tu jeszcze jeden słynny cytat na temat naszego narodu ale tego chat nie puści
Naród wspaniały ... (2025.11.19)

info

4  
  3
jak się rozliczy z banerów to się zastanowię- nie będzie wnuczka zbierała datki dla faceta, który forsę wydaje niezgodnie ze statutem WOŚ
(2025.11.19)
Żal mi Twojej wnuczki, bardzo.
(2025.11.19)
No to zbierać ferajna Emiraty kosztują....
(2025.11.19)
A swoją drogą gdzie się bawi Dynastia Jachimowiczów i zarząd ESWIP-U ? Dubaj ? Kanary ?
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)