A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wieszanie bannerów trzeba szykować 2 lata? W TVNie Ci takiego kitu nawciskali? Zresztą już mniejsza o to kiedy to powiesili, większym skandalem jest to, że 21 milionów poszło na bannery zamiast na pacjentów dla których zbierano te pieniądze.
@Żenada - Ty jesteś żenadą i marnością
Jestem zwolennikiem prywatnej służby zdrowia i całkowitej likwidacji ZUS i NFZ i konkurencji Właśnie dokonałem rejestracji w przychodnio ortopedycznej wizyta za miesiąc. Apetyty to rzecz ludzka ich miarkowanie to sprawa społeczna. Obecnie istnieje szara strefa - przy pełnej prywatyzacji zniknie. I tak to miało być kiedyś a nie jest. Gdyby WOŚP działało transparentnie i nie chowało informacji to czemu nie Na razie wolę mniej rzucające się w oczy akcje i organizacje. W świecie XXI wieku dostrzegam tyle logiki ile w nim wywalczę ale mechanizmy tego świata wymykają się logice no chyba że jest logika nie-euklidesowa... HAOS HAOS HAOS.... Czasami myślę że Pan Bóg z Aniołami ma właśnie przerwę na śniadanie
@Stop mowie nienawiści - ty się wody napij, gdzie tu mowa nienawiści ?
jak się rozliczy z banerów to się zastanowię- nie będzie wnuczka zbierała datki dla faceta, który forsę wydaje niezgodnie ze statutem WOŚ
Żal mi Twojej wnuczki, bardzo.
No to zbierać ferajna Emiraty kosztują....
A swoją drogą gdzie się bawi Dynastia Jachimowiczów i zarząd ESWIP-U ? Dubaj ? Kanary ?