Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
34
11
@Żenada - Oto przykład wypranego mózgu. Akcja z banerami z sepsą była szykowana od 2 lat. Od 2 lat było wiadomo kiedy takie banery będą. Nagle wypada Duduś i ustala termin wyborów na ten sam czas co są wieszane banery. Ale jak zwykle propaganda dla pisowskich robi swoje, dzięki temu pis sam przyznał że są złem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
15
Trzeba mieć wyprany mózg, żeby nie chcieć widzieć tego co opisał użytkownik, który zamieścił zdjęcie. W ogóle proponowałbym aby ten dopisek "z sepsą" zrobić w czarnym kolorze i umieścić po serduszkiem. Tak dla "przejrzystości!
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
Wieszanie bannerów trzeba szykować 2 lata? W TVNie Ci takiego kitu nawciskali? Zresztą już mniejsza o to kiedy to powiesili, większym skandalem jest to, że 21 milionów poszło na bannery zamiast na pacjentów dla których zbierano te pieniądze.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
@Żenada - Ty jesteś żenadą i marnością
Do moderacji
Odpowiedz
1
4