Wybrany wątek opinii

Wasze dzieci na mrozie zbierają pieniążki do puszek WOŚP, a Owsiak lekką ręką wydał fortunę na banery w całej Polsce, i to akurat przed wyborami. Czy wy naprawdę udajecie że tego nie widzicie?
Żenada (2025.11.19)
@Żenada - Oto przykład wypranego mózgu. Akcja z banerami z sepsą była szykowana od 2 lat. Od 2 lat było wiadomo kiedy takie banery będą. Nagle wypada Duduś i ustala termin wyborów na ten sam czas co są wieszane banery. Ale jak zwykle propaganda dla pisowskich robi swoje, dzięki temu pis sam przyznał że są złem.
(2025.11.19)
Trzeba mieć wyprany mózg, żeby nie chcieć widzieć tego co opisał użytkownik, który zamieścił zdjęcie. W ogóle proponowałbym aby ten dopisek "z sepsą" zrobić w czarnym kolorze i umieścić po serduszkiem. Tak dla "przejrzystości!
(2025.11.19)
Wieszanie bannerów trzeba szykować 2 lata? W TVNie Ci takiego kitu nawciskali? Zresztą już mniejsza o to kiedy to powiesili, większym skandalem jest to, że 21 milionów poszło na bannery zamiast na pacjentów dla których zbierano te pieniądze.
Żenada (2025.11.19)
@Żenada - Ty jesteś żenadą i marnością
(2025.11.19)
Powrót do komentarzy