Wybrany wątek opinii
cel jest jak zwykle piękny i szczytny. Tylko szkoda, że do tego przedsiewzięcia przykleiła się cała rodzina organizatora zajmując intratne stołki w zarządzie oraz wszelkich funkcjach z których można czerpać dochód.
Do moderacji
Odpowiedz
30
13
@kahatella - A ty wet ujadasz gratis?
Do moderacji
Odpowiedz
3
12
@Nielubiekaczek - Ty też ujadasz za darmo.. Straszne, inni robią to za kasę, a tylko samotny strzelec.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@bra - piszesz pisowska wazelino o sobie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
8