Wybrany wątek opinii

cel jest jak zwykle piękny i szczytny. Tylko szkoda, że do tego przedsiewzięcia przykleiła się cała rodzina organizatora zajmując intratne stołki w zarządzie oraz wszelkich funkcjach z których można czerpać dochód.
kahatella (2025.11.19)
@kahatella - A ty wet ujadasz gratis?
Nielubiekaczek (2025.11.19)
@Nielubiekaczek - Ty też ujadasz za darmo.. Straszne, inni robią to za kasę, a tylko samotny strzelec.
bra (2025.11.19)
@bra - piszesz pisowska wazelino o sobie?
(2025.11.19)
Powrót do komentarzy