58
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Lepiej dać na kościół. Tam sami uczciwi ludzie. A nie, czekaj... "Sebastian Wiśniewski - wicedyrektor białostockiego Caritasu, dokonał apostazji. W rozmowie z mediami podkreślił, że w jego ocenie Kościół nie jest drogą do świętości, tylko korporacją dbającą o własny kapitał. Mężczyzna podkreśla też, że po decyzji utrudnia mu się pełnienie funkcji. "
Święci za życia (2025.11.19)

info

3  
  8
Mt 6,2-3: Kiedy więc dajesz jałmużnę, nie trąb przed sobą, jak obłudnicy czynią w synagogach i na ulicach, aby ich ludzie chwalili. [... ] Kiedy zaś ty dajesz jałmużnę, niech nie wie lewa twoja ręka, co czyni prawa.
(2025.11.19)

info

6  
  3
Widzę że jest Pan fanem Posła Śliwki i przyjmuje jego tezy bezkrytycznie... Idiotyzm tego twierdzenia pozwolę sobie zestawić z faktem że jestem jednym z 8 członków grupy referendalnej która doprowadziła do największego wydarzenia w Polskiej polityce w roku 2013 i chyba niestety rozpoczęła proces dewastacji tego ugrupowania ponieważ właśnie od elekcji śp. Jerzego Wilka na Prezydenta Elbląga rozpoczął się marsz PISu po władzę. Od pary lat uważam że Pis zeszmaciło się totalnie i tak jak zwalczałem patologię w Platformie Obywatelskiej tak zwalczam je dziś w Pis co nie znaczy że mam pochwalać krupcje złodziejstwo czy brak kompetencji. To nie są poglądy polityczne bo pomimo rezygnacji z członkostwa w KKP sercem jestem przy Braunie i Korwinie ale nigdy nikt nie zmusił mnie żebym postępował wbrew własnym przekonaniom... Nie dziele ludzi na POwcóe i PISowców ale na mądrych i głupich. Ludzi którzy popierają wybryki Ziobry czy terror pandemiczny uważam za głupców a fakt że w PISie nie potestowali za objaw moralnego gnicia środowiska od środka. i tyle a korytko mam od dawna poza Polską. I póki co jestem w Elblągu tylko czasami ale już widzę patologię w Straży Miejskiej w ZBK czy Urzędzie Pracy. I nie ma zmiłuj póki jestem zbieram materiały Jak skończę to je opublikuję będziemy rozmawiać o Elblągu bez cenzury i kłamstw.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
Zaprawdę godne to i sprawiedliwe. Aman
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.19)
@MariuszLewandowski-Fc - No i jest nasz powski tuber. I znowu bełkocik o niczym. Miły piszący sugerowałbym zdobyć podstawową wiedzę z zakresu własnych wypowiedzi. A teraz nauczam, nie każdy w fartuchu to lekarz, nie każdy dwunożny to człowiek, proszę utrwalić.
(2025.11.19)
Dlaczego angażuje się w to słybzy, niech sobie Owsiak ze swojej kasy realizuje. Wszyscy loza w utrzymanie sluzb czy sie to podoba czy nie w podatkach. A Wosp na tym zeruje Melony Mrowki i rodzinka na swoim
(2025.11.19)

info

6  
  3
@MariuszLewandowski-Fc - Zadaj oficjalne pytanie fundacji i koszty jej prowadzenia. To, że mitycznie podajesz 10mln od kwoty zbiórki idącej w 280 mln to jest powiedzmy 3%. Operacyjnie. Gdyby WOŚP miał lewe sprawozdania zrobili by z tego cyrk medialny w latach 2015 - 2023.Jakoś kontrole przechodzą pozytywnie.
(2025.11.19)
@MariuszLewandowski-Fc - Znam też innych co bardzo lubią tłumić krytykę.
bra (2025.11.19)
@bra - To ci którzy wsadzili komunistę do SN a później krzyczeli precz z komuną ? To ci którzy ukrywają się na Węgrzech bo ich reżim praworządności prześladuje ?
Obłudnicy (2025.11.19)
Kto by się ośmielił skontrolować Owsiaka. Pytanie podtrzymuje, ile pieniędzy poszło w 2023 roku no polityczne bilbordy. Owsiak zrobił z pomocy prywatny biznes i ma pomoc od instytucji państwowych czy samorządowych. Każdy płaci czy chce czy nie na dostatnie życie rodziny Owsiaków. Dlaczego, mimo, wyroków sądowych Owsiak nie udostępniał sprawozdań finansowych swoich spółek.
bra (2025.11.19)