A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@ja elblazanin - No cóż widzę że rozum uciekł że nawet go nie widać... Pan Gęsicki zawsze był zwolennikiem Tuska / jakiej partii by on nie przewodził / i rzecz raczej nie za wiele ma wspólnego z kasą ponieważ to Infoelblag stało się płatną tubą propagandową Pisu i Śliwki w zamian za zlecenie spółek Skarbu Państwa. Trzeba mieć tupet i mordę błazna żeby nie wiedzieć że Linia Redakcji jest pojęciem z prawa prasowego którego reformy szmondaki z Pisu nie dokonały podnosząc jednocześnie ceny papieru żeby wykosić konkurencje dla gazet z grupy Polska Press kupionej przez Obajtka za kasę z zawyżonych marż na paliwie Cenzura w internecie jest faktem i to smutnym ale to właśnie sądownictwo jako zorganizowana grupa przestępcza nie potrafiła obronić wolności słowa w obawie że prawda o ich postępowaniu stanie się powszechnie znana. I tak jak powiedziałem Kaczyńskiemu - ziobro powinien spędzić 15 lat w Sztumie właśnie za brak skutecznej reformy sądownictwa.
Oczywiście bardzo subiektywny artykuł jak to na POrtel przystało. Szkoda czasu na czytanie, lepiej samemu zebrać te fakty (ale nie w tvn hehe).
Proponuję jednak zająć się innymi ciekawszymi sprawami, raczej tematów nie brakuje
@aswymiata - Mój drogi problem z młodym pokoleniem jest taki że to oportuniści - brak im odwagi na postawienie się komukolwiek poza sprzątaczką. Ludzi w wieku emerytalnym nadal czegoś chcą i nadal trzymają się pewnych zasad Młodzi to już tylko konsumpcja kasa złób... Dożłobowiec opaczewski sprzedał wszystkich nie wyłączają PIS-u kwestia za jakie tym razem stanowisko ? Śliwka - dokładnie to samo nic nie robi poza bieciem piany celebryta z pustą głową i bez elementarnego poczucia honoru. O tym typie co kopał gościa na kolanach na starówce nie wspomnę bo szkoda śliny żeby jego mandat radnego opluć... Jak to się stało że w Polsce doszło do wycięcie młodym "mężczyznom " " jaj" i wychowania pokoleń eunuchów ? Chcesz mieć w administracji takich ludzi ? Kobiety mają dziś więcej odwagi niż oni....
A może zacznijcie punktować od siebie, potem pieprzenie wszystkich wszystkich dziadów z sejmu i senatu Ale to by było rzetelne dziennikarstwo....
@ja elblazanin - Myślę, że jak ci się nie podoba poretEl to sobie czytaj rydzyka lub Sakiewicza i wierz w co chcesz. Jednak skoro już wszedłeś i skomentowałeś to może następnym razem spróbuj ad rem, a nie zwyczajowy wyrzut żółci i frustracji.
@Fałszywe kryształy - Okradali CPK, okradli Okęcie, przejmowali mieszkania osób w DPSach, okradli polskie lasy, okradli polskie spółki, wydłużyli kolejki w sądach i do lekarzy, sprowadzili miliony imigrantów. A mimo to wciąż 30 % betonowego poparcia
Świetny tekst z twardymi dany weryfikującymi halucynacje nadPrezesa, a do tego nutka ironii jak najbardziej wskazana. Ze złogami pisiowymi należy merytorycznie i z kpiną, bo ani jednego ani drugiego nie ogarniają.
@poniedziałek - Jak chcesz się odnieść do artykułu, skoro nawet nie wiesz co tam jest napisanę? Myślę, że wypada zapoznać się z opinią aby móc obiektywnie ocenić czy wnioski są właściwe. Rezygnując z tego przywileju pokazujesz tylko, że jesteś osobą zideologizowaną i żadne argumenty "drugiej strony" do Ciebie nie dotrą. Słabe to.