87
17.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@ja elblazanin - No cóż widzę że rozum uciekł że nawet go nie widać... Pan Gęsicki zawsze był zwolennikiem Tuska / jakiej partii by on nie przewodził / i rzecz raczej nie za wiele ma wspólnego z kasą ponieważ to Infoelblag stało się płatną tubą propagandową Pisu i Śliwki w zamian za zlecenie spółek Skarbu Państwa. Trzeba mieć tupet i mordę błazna żeby nie wiedzieć że Linia Redakcji jest pojęciem z prawa prasowego którego reformy szmondaki z Pisu nie dokonały podnosząc jednocześnie ceny papieru żeby wykosić konkurencje dla gazet z grupy Polska Press kupionej przez Obajtka za kasę z zawyżonych marż na paliwie Cenzura w internecie jest faktem i to smutnym ale to właśnie sądownictwo jako zorganizowana grupa przestępcza nie potrafiła obronić wolności słowa w obawie że prawda o ich postępowaniu stanie się powszechnie znana. I tak jak powiedziałem Kaczyńskiemu - ziobro powinien spędzić 15 lat w Sztumie właśnie za brak skutecznej reformy sądownictwa.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.17)
Facet który przez 8 lat podwoił zadłużenie szpitali mówi że wie jak naprawić służbę zdrowia. To dlaczego nie naprawił przez 8 lat??? Najgorsze że ciemny lud mu jeszcze wierzy
Logika pisiorów (2025.11.17)

info

81  
  27
Oczywiście bardzo subiektywny artykuł jak to na POrtel przystało. Szkoda czasu na czytanie, lepiej samemu zebrać te fakty (ale nie w tvn hehe).
poniedziałek (2025.11.17)
Proponuję jednak zająć się innymi ciekawszymi sprawami, raczej tematów nie brakuje
(2025.11.17)

info

12  
  10
@aswymiata - Mój drogi problem z młodym pokoleniem jest taki że to oportuniści - brak im odwagi na postawienie się komukolwiek poza sprzątaczką. Ludzi w wieku emerytalnym nadal czegoś chcą i nadal trzymają się pewnych zasad Młodzi to już tylko konsumpcja kasa złób... Dożłobowiec opaczewski sprzedał wszystkich nie wyłączają PIS-u kwestia za jakie tym razem stanowisko ? Śliwka - dokładnie to samo nic nie robi poza bieciem piany celebryta z pustą głową i bez elementarnego poczucia honoru. O tym typie co kopał gościa na kolanach na starówce nie wspomnę bo szkoda śliny żeby jego mandat radnego opluć... Jak to się stało że w Polsce doszło do wycięcie młodym "mężczyznom " " jaj" i wychowania pokoleń eunuchów ? Chcesz mieć w administracji takich ludzi ? Kobiety mają dziś więcej odwagi niż oni....
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.17)
A może zacznijcie punktować od siebie, potem pieprzenie wszystkich wszystkich dziadów z sejmu i senatu Ale to by było rzetelne dziennikarstwo....
Zielarski (2025.11.17)

info

13  
  5
@ja elblazanin - Myślę, że jak ci się nie podoba poretEl to sobie czytaj rydzyka lub Sakiewicza i wierz w co chcesz. Jednak skoro już wszedłeś i skomentowałeś to może następnym razem spróbuj ad rem, a nie zwyczajowy wyrzut żółci i frustracji.
Janusz Kowalski (2025.11.17)
@Fałszywe kryształy - Okradali CPK, okradli Okęcie, przejmowali mieszkania osób w DPSach, okradli polskie lasy, okradli polskie spółki, wydłużyli kolejki w sądach i do lekarzy, sprowadzili miliony imigrantów. A mimo to wciąż 30 % betonowego poparcia
Pisowcy to nie Polacy (2025.11.17)
Świetny tekst z twardymi dany weryfikującymi halucynacje nadPrezesa, a do tego nutka ironii jak najbardziej wskazana. Ze złogami pisiowymi należy merytorycznie i z kpiną, bo ani jednego ani drugiego nie ogarniają.
Janusz Kowalski (2025.11.17)

info

31  
  22
@poniedziałek - Jak chcesz się odnieść do artykułu, skoro nawet nie wiesz co tam jest napisanę? Myślę, że wypada zapoznać się z opinią aby móc obiektywnie ocenić czy wnioski są właściwe. Rezygnując z tego przywileju pokazujesz tylko, że jesteś osobą zideologizowaną i żadne argumenty "drugiej strony" do Ciebie nie dotrą. Słabe to.
(2025.11.17)