UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@poniedziałek - Jak chcesz się odnieść do artykułu, skoro nawet nie wiesz co tam jest napisanę? Myślę, że wypada zapoznać się z opinią aby móc obiektywnie ocenić czy wnioski są właściwe. Rezygnując z tego przywileju pokazujesz tylko, że jesteś osobą zideologizowaną i żadne argumenty "drugiej strony" do Ciebie nie dotrą. Słabe to.


Anuluj