UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może zacznijcie punktować od siebie, potem pieprzenie wszystkich wszystkich dziadów z sejmu i senatu Ale to by było rzetelne dziennikarstwo....
Zielarski
A może zacznijcie punktować od siebie, potem pieprzenie wszystkich wszystkich dziadów z sejmu i senatu Ale to by było rzetelne dziennikarstwo....
Zielarski