UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może zacznijcie punktować od siebie, potem pieprzenie wszystkich wszystkich dziadów z sejmu i senatu Ale to by było rzetelne dziennikarstwo....

Zielarski

Anuluj