UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@ja elblazanin - No cóż widzę że rozum uciekł że nawet go nie widać... Pan Gęsicki zawsze był zwolennikiem Tuska / jakiej partii by on nie przewodził / i rzecz raczej nie za wiele ma wspólnego z kasą ponieważ to Infoelblag stało się płatną tubą propagandową Pisu i Śliwki w zamian za zlecenie spółek Skarbu Państwa. Trzeba mieć tupet i mordę błazna żeby nie wiedzieć że Linia Redakcji jest pojęciem z prawa prasowego którego reformy szmondaki z Pisu nie dokonały podnosząc jednocześnie ceny papieru żeby wykosić konkurencje dla gazet z grupy Polska Press kupionej przez Obajtka za kasę z zawyżonych marż na paliwie Cenzura w internecie jest faktem i to smutnym ale to właśnie sądownictwo jako zorganizowana grupa przestępcza nie potrafiła obronić wolności słowa w obawie że prawda o ich postępowaniu stanie się powszechnie znana. I tak jak powiedziałem Kaczyńskiemu - ziobro powinien spędzić 15 lat w Sztumie właśnie za brak skutecznej reformy sądownictwa.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj