Wybrany wątek opinii
Oczywiście bardzo subiektywny artykuł jak to na POrtel przystało. Szkoda czasu na czytanie, lepiej samemu zebrać te fakty (ale nie w tvn hehe).
Do moderacji
Odpowiedz
22
39
@poniedziałek - Jak chcesz się odnieść do artykułu, skoro nawet nie wiesz co tam jest napisanę? Myślę, że wypada zapoznać się z opinią aby móc obiektywnie ocenić czy wnioski są właściwe. Rezygnując z tego przywileju pokazujesz tylko, że jesteś osobą zideologizowaną i żadne argumenty "drugiej strony" do Ciebie nie dotrą. Słabe to.
Do moderacji
Odpowiedz
12
8
No to teraz ego Ci się podniosło, prawda? Kulturalny język, trudne słowo, pełne zdania, cud miód i orzeszki. Ale mimo to, zabrakło bystrości. To była ironia, że nie przeczytałem tego artykułu... Dalsza dyskusja jest bezcelowa.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2