Wybrany wątek opinii

Myslę że ta wasza idąca na pasku władzy gazetka nie powinna prowadzić analiz politycznych. Jesteście gazetą która cenzuruje wypowiedzi, przekazujecie dane IP ludzi którym nie po drodze z PO. A jak wpis napisał ktoś od Was, to nagle twierdziliście że bronicie go jak niepodległośći. Faktycznie trzeba mnieć tupet żeby stracić kręgosłup dla kasy.
ja elblazanin (2025.11.17)
@ja elblazanin - No cóż widzę że rozum uciekł że nawet go nie widać... Pan Gęsicki zawsze był zwolennikiem Tuska / jakiej partii by on nie przewodził / i rzecz raczej nie za wiele ma wspólnego z kasą ponieważ to Infoelblag stało się płatną tubą propagandową Pisu i Śliwki w zamian za zlecenie spółek Skarbu Państwa. Trzeba mieć tupet i mordę błazna żeby nie wiedzieć że Linia Redakcji jest pojęciem z prawa prasowego którego reformy szmondaki z Pisu nie dokonały podnosząc jednocześnie ceny papieru żeby wykosić konkurencje dla gazet z grupy Polska Press kupionej przez Obajtka za kasę z zawyżonych marż na paliwie Cenzura w internecie jest faktem i to smutnym ale to właśnie sądownictwo jako zorganizowana grupa przestępcza nie potrafiła obronić wolności słowa w obawie że prawda o ich postępowaniu stanie się powszechnie znana. I tak jak powiedziałem Kaczyńskiemu - ziobro powinien spędzić 15 lat w Sztumie właśnie za brak skutecznej reformy sądownictwa.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.17)
@ja elblazanin - Myślę, że jak ci się nie podoba poretEl to sobie czytaj rydzyka lub Sakiewicza i wierz w co chcesz. Jednak skoro już wszedłeś i skomentowałeś to może następnym razem spróbuj ad rem, a nie zwyczajowy wyrzut żółci i frustracji.
Janusz Kowalski (2025.11.17)
@ja elblazanin - Zobacz ta konkurencyjną zwiazana z pisowskimi złodziejami
(2025.11.17)
@ja elblazanin - A to jest odpowiedź w kontekście merytorycznej wypowiedzi autora, który konfrontuje fakty. Są wykresy, są liczby, każdy ma wady nawet prezes. Pozdrawiam.
Arkosmistrz (2025.11.18)
Powrót do komentarzy