UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
@aswymiata - Mój drogi problem z młodym pokoleniem jest taki że to oportuniści - brak im odwagi na postawienie się komukolwiek poza sprzątaczką. Ludzi w wieku emerytalnym nadal czegoś chcą i nadal trzymają się pewnych zasad Młodzi to już tylko konsumpcja kasa złób... Dożłobowiec opaczewski sprzedał wszystkich nie wyłączają PIS-u kwestia za jakie tym razem stanowisko ? Śliwka - dokładnie to samo nic nie robi poza bieciem piany celebryta z pustą głową i bez elementarnego poczucia honoru. O tym typie co kopał gościa na kolanach na starówce nie wspomnę bo szkoda śliny żeby jego mandat radnego opluć... Jak to się stało że w Polsce doszło do wycięcie młodym "mężczyznom " " jaj" i wychowania pokoleń eunuchów ? Chcesz mieć w administracji takich ludzi ? Kobiety mają dziś więcej odwagi niż oni....
MariuszLewandowski-Fc