UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@ja elblazanin - Myślę, że jak ci się nie podoba poretEl to sobie czytaj rydzyka lub Sakiewicza i wierz w co chcesz. Jednak skoro już wszedłeś i skomentowałeś to może następnym razem spróbuj ad rem, a nie zwyczajowy wyrzut żółci i frustracji.
Janusz Kowalski