A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Portel nie zawodzi jako lokalna tuba propagandy politycznej - medialne ramię KO. ŻENADA LEVEL HARD
Portel w ''starciu z prezesem '' raczej, subiektywność opisywanych zdarzeń rozbrajająco przewidywalna, jak to u Was.
Panie redaktorze, czyżby Pan starał się o angaż w TVP lub TVN?
wiele komentarzy napisanych przez fanatyków, ludzie przecież w demokracji każdy ma prawo się wypowiedzieć także Kaczyński!, komuna się skończyła, jak wam się nie podoba to na Białoruś, tam macie wasz wyśniony system
Faktem niezaprzeczalnym jest że partia wodza ma tyle samo poparcia co Paria wodza Niemiec w 33 roku
Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Ale nie w takim tonie jak Niemcy w 34 roku
W czasie konfliktu zbrojnego kto zajmie Elbląg? Uczyć się ruskiego czy niemieckiego? Ja się stąd nie wyprowadzam.
Głupie i nieistotne informacje o największym zdrajcy polskich interesów
Może ktoś mi przetłumaczy co po turecku oznacza " jarek" ?