A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja jyebie. Regularnie korzystam z komunikacji miejskiej w jednym z miast, za bilet zwykły przesiadkowy płacę 4,40 który uprawnia do 75 minutowego przejazdu... Takze ws. tych 5 i 10 minutowych biletów... ten, tego... No żart, nieśmieszny żart.
Przecież ci którzy doprowadzili komunikację miejską do ruiny nadal piastują urzędy. Dopóki nie zostaną wyrzuceni i rozliczeni doputy nie mamy do liczyć na zmiany.
5 minut to autobus tramwaj stoi na przystanku kierowca sprzedaje bilety albo rozmawia przez telefon. Jesteście odklejeni od rzeczywistości zkm i rm
Tylko, czy ktoś z państwa radnych ruszył cztery litery z samochodu i sam sprawdził jaki dystans da się pokonać w ciągu tych pięciu minut, szczególnie na naszej słynnej czerwonej fali na światłach. Ale może się skuszę, przejechać autobusem od Wyżynnej do Bema. Ciekawe ile mi wyjdzie.
Kupa śmiechu z tymi 5 minutami. Z przewagą kupy oczywiście. No, ale katechetka już na FB triumfuje. Za rok nieszczęsna kobiecina napisze, że to był pomysł KO.
Do basenu podchodzili 100 lat i zrobili brodzik, teraz komunikacja 5- cio minutowa- czy jak stoi na światłach to się liczy, że jedzie?, I jak wysiąść w czsie jazdy, bo już czas się skończył? I w, którym momęcie trzeba wcisnąć stoper gdzie možna zobaczyć tego głupka, który to wymyślił. Wąchock ma swojego sołtysa, który rżnie ciągle głupa, Elbląg ma kabaret- ratuszowa trupa. Śmieją już sie z portu, choć go jeszcze nie ma, śmieją się też z Rysia I to nie dla sportu, to Emblongów ściema, że to niby z troski, o to jego zdrowie, każdy nawet z wioski, jak krowie na rowie, wytłumaczy wszystko, że to wielka lipa, I nie jest zbyt blisko I w Opolu tyka od samego rana, może już nie bomba, lecz trzy ćwiartki Cygana
A niektórzy ciągle o 11,zostawcie 11 tak ma być, jeden autobus ma połączyć wszystko i wszystkich, proszę korzystać z innych numerów, prosić o nowe linie, a nie likwidować 11
@Wela - "proszę korzystać z innych numerów, prosić o nowe linie, a nie likwidować 11" - to niech jedna 11 opędzi cały Elbląg i wtedy zkm zaoszczędzi jeszcze bardziej. nawet tramwaje staną się niepotrzebne. Jeden autobus i tyle.
A ja na t
to leję bo nie muszę korzystać z zkm
Na takim bilecie 5-minutowym można przejechać jeden przystanek lub dwa krótkie bez świateł. Więc miałoby to sens, gdyby jakiś autobus odjeżdżał co 10 minut z przystanku, a odjeżdżają wszystkie razem co pół godziny. Więc zamiast czekać pół godziny, żeby przejechać jeden przystanek, to w 5 minut przejdę ten jeden przystanek.