UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przecież ci którzy doprowadzili komunikację miejską do ruiny nadal piastują urzędy. Dopóki nie zostaną wyrzuceni i rozliczeni doputy nie mamy do liczyć na zmiany.

Lustfer

Anuluj