UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kupa śmiechu z tymi 5 minutami. Z przewagą kupy oczywiście. No, ale katechetka już na FB triumfuje. Za rok nieszczęsna kobiecina napisze, że to był pomysł KO.
KibiczProstej
Kupa śmiechu z tymi 5 minutami. Z przewagą kupy oczywiście. No, ale katechetka już na FB triumfuje. Za rok nieszczęsna kobiecina napisze, że to był pomysł KO.
KibiczProstej