UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kupa śmiechu z tymi 5 minutami. Z przewagą kupy oczywiście. No, ale katechetka już na FB triumfuje. Za rok nieszczęsna kobiecina napisze, że to był pomysł KO.

KibiczProstej

Anuluj