UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A niektórzy ciągle o 11,zostawcie 11 tak ma być, jeden autobus ma połączyć wszystko i wszystkich, proszę korzystać z innych numerów, prosić o nowe linie, a nie likwidować 11
Wela
A niektórzy ciągle o 11,zostawcie 11 tak ma być, jeden autobus ma połączyć wszystko i wszystkich, proszę korzystać z innych numerów, prosić o nowe linie, a nie likwidować 11
Wela