UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A niektórzy ciągle o 11,zostawcie 11 tak ma być, jeden autobus ma połączyć wszystko i wszystkich, proszę korzystać z innych numerów, prosić o nowe linie, a nie likwidować 11

Wela

Anuluj