UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na takim bilecie 5-minutowym można przejechać jeden przystanek lub dwa krótkie bez świateł. Więc miałoby to sens, gdyby jakiś autobus odjeżdżał co 10 minut z przystanku, a odjeżdżają wszystkie razem co pół godziny. Więc zamiast czekać pół godziny, żeby przejechać jeden przystanek, to w 5 minut przejdę ten jeden przystanek.


Anuluj