UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja jyebie. Regularnie korzystam z komunikacji miejskiej w jednym z miast, za bilet zwykły przesiadkowy płacę 4,40 który uprawnia do 75 minutowego przejazdu... Takze ws. tych 5 i 10 minutowych biletów... ten, tego... No żart, nieśmieszny żart.
Yhy