39
13.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@69 - W sumie nie po 11 z nowakowa na Dębica jedzie 1.5 godzin no to ile biletów muszę kupić
(2025.11.13)
Pisałem o godzinnych, teraz masz tylko godzinne, ile musisz kupić, zagadka????
69 (2025.11.13)

info

0  
  1
Myślę ze 11 jako jeden autobus wystarczy, jeszxze tylko ciut wydłużyć jej trasę i mamy 1 autobus i mega oszczędność-:)
(2025.11.14)

info

2  
  1
@Paranoja - A co to za odcinek od Wyzynnej do Bema?
asdaee (2025.11.14)
Kto kpina ludziom prosto w oczy. nie znam ANI JEDNEJ osoby, która chciałaby bilety 5-minutowe. Głosują za swoją ideą i będą jej bronić za wszelką cenę. Podajcie wyniki konsultacji społecznych. Tylko 15 i 30-minutowe uratują sytuację. jeden z radnych najlepszy, jak powiedział że rzeczywiście mało ludzi tego chce, ale chce. A CO Z RESZTĄ???
jasiezawaswstydze (2025.11.14)

info

0  
  1
Może lepiej bilet jednominutowy?
(2025.11.14)

info

3  
  1
Dawno w rada miasta odrzuciła pomysł 5 minut a wy na przemian wypociny na ten temat. Nie ma tematu kapę ?
(2025.11.14)

info

0  
  1
"BNO: POLSKA JAK NORWEGIA. Dlaczego Polska nie korzysta ze swoich bogactw? | KRZYSZTOF TYTKO" - polecam posłuchać ludziom interesującym się przyszłością tego kraju.
WolneMedia.pl (2025.11.14)

info

1  
  0
Rozkład jazdy pokazuje, że np. autobus 13 pokonuje trasę od przystanku do przystanku w 1 minutę więc można nawet bilet 1 minutowy wprowadzić i wtedy będzie kupa śmichu hahaha. Ja myślałem, że przebudowanie dróg na płk. Dąbka będzie wiązało się z ich poszerzeniem wprowadzenie do miast buspasów, a tu niespodzianka bilet na 5 minut. Pewien radny z obecnej KO obiecywał nawet zieloną falę w Elblągu tak głośno o nią walczył i co? Więcej się stoi niż jedzie przez miasto. To miasto się mimo nakładów to cofa w rozwoju. Gdzie są nowe miejsca pracy? Teraz pewnie będą stanowiska na kanara 5 minutowego.
Farek (2025.11.15)

info

0  
  1