A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@69 - W sumie nie po 11 z nowakowa na Dębica jedzie 1.5 godzin no to ile biletów muszę kupić
Pisałem o godzinnych, teraz masz tylko godzinne, ile musisz kupić, zagadka????
Myślę ze 11 jako jeden autobus wystarczy, jeszxze tylko ciut wydłużyć jej trasę i mamy 1 autobus i mega oszczędność-:)
@Paranoja - A co to za odcinek od Wyzynnej do Bema?
Kto kpina ludziom prosto w oczy. nie znam ANI JEDNEJ osoby, która chciałaby bilety 5-minutowe. Głosują za swoją ideą i będą jej bronić za wszelką cenę. Podajcie wyniki konsultacji społecznych. Tylko 15 i 30-minutowe uratują sytuację. jeden z radnych najlepszy, jak powiedział że rzeczywiście mało ludzi tego chce, ale chce. A CO Z RESZTĄ???
Może lepiej bilet jednominutowy?
Dawno w rada miasta odrzuciła pomysł 5 minut a wy na przemian wypociny na ten temat.
Nie ma tematu kapę ?
"BNO: POLSKA JAK NORWEGIA. Dlaczego Polska nie korzysta ze swoich bogactw? | KRZYSZTOF TYTKO" - polecam posłuchać ludziom interesującym się przyszłością tego kraju.
Rozkład jazdy pokazuje, że np. autobus 13 pokonuje trasę od przystanku do przystanku w 1 minutę więc można nawet bilet 1 minutowy wprowadzić i wtedy będzie kupa śmichu hahaha. Ja myślałem, że przebudowanie dróg na płk. Dąbka będzie wiązało się z ich poszerzeniem wprowadzenie do miast buspasów, a tu niespodzianka bilet na 5 minut. Pewien radny z obecnej KO obiecywał nawet zieloną falę w Elblągu tak głośno o nią walczył i co? Więcej się stoi niż jedzie przez miasto. To miasto się mimo nakładów to cofa w rozwoju. Gdzie są nowe miejsca pracy? Teraz pewnie będą stanowiska na kanara 5 minutowego.