UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Wela - "proszę korzystać z innych numerów, prosić o nowe linie, a nie likwidować 11" - to niech jedna 11 opędzi cały Elbląg i wtedy zkm zaoszczędzi jeszcze bardziej. nawet tramwaje staną się niepotrzebne. Jeden autobus i tyle.