A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ja nie wiem skąd radni wzięli to 5 min. Tomek miał rację i jestem zdziwiona, że się wycofał
Skoro bilet 60 minutowy kosztuje 4zł to za 2 zł powinien być bilet 30 minutowy / za 3 zł - bilet 45 minutowy, a z 1 zł bilet 15 minutowy
zasługi zespołu komunikacji miejskiej: bilety 5-minutowe i nowa jedenastka jadąca 75 minut. Gratulacje! To jest właśnie rozwiązanie problemów komunikacji miejskiej
Kontrole biletów uaktywnią się tuż przed przystankiem, w szczególności gdy autobus trochę się spóźni - i będą sypały się mandaty. Mieszkańcy przezornie będą kupowali bilety 10 minutowe
Przywrócić autobusy 22 i 23
tak to nie działa. Matematyka tylko w szkole jest dobra, w życiu mało przydatna, 250 ml wódki nie kosztuje 1/4 litra wódki, kosztuje więcej.
Jaki jest zasięg, (konkretnie do których miejscowości) bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla zasłużonych dawców krwi poza Elblągiem ? Śmiechu warte ale korzystam z tego przywileju już że 25 lat a tak naprawdę nie wiem ?
Panie redaktorze, spytaj sie pan /pani, czemu elblag nie sciagnie projektu z innych miast, co dziala. Komunikacja za darmo, tylko kombinowanie. Rozbudowac komunikacje, unowoczesnic, tylko firmy prywatne tego nie zrobia pks czy inna z poza miasta, tu musi zadzialac preznie miasto a 10 tramwajow nic nie zalatwi, jak wiekszosc lini to autobusy.
Bo płacisz plus za szkło ! Proste
pisowcy serio chcieli pięciominutowych? niesamowite jak zkm ograł tu wszystkich udając że coś robi a ci jeszcze bronią tego jak niepodległości. NIKT nie będzie z tego korzystał