A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Joyoxyzjo - Ale masz zryty czosnek kapslu.
Mandat i musiał posprzątać. Łaskie zrobił ? Pięć lat więzienia to drugi tego nie zrobi.
A po co do lasu- wystarczy- podjechać po południu, czy z wieczorka na elbląski rynek- targowisko, Tam kontenery otwarte, wiele razy widziałem jak dostawczaki, i osobowe walą śmieci, Raz widziałem tira jak zrzucali swoje prywatne śmieci do kontenera na parkingu i do pojemników na końcu rynku przy wyjeżdzie- ale kierowniczka rynku ma to w 4 literach to i ja mam, taka prawda
niech w hospicjum odpracuje miesiąc
@Real - Masz rację.
Kiedyś sąsiedzi szybko by takich nauczyli porządku, dzisiaj niestety wszech obecne lewactwo nie potrafi sobie poradzić z patologią.
Niech odpracuje w hospicium albo w domu starców bardzo dobry pomysł może by się nauczyli szacunku, pokory innego spojrzenia na życie.
@waldek123 - NIE ROZUMIESZ że sortownia sie spaliła więc podwyżka jest konieczna. Mnie tez sie to nie podoba ale cóż. Życie.
@Joyoxyzjo - Gdyby nie PO to pis rozkradłby całą Polske i ciebie też