UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A po co do lasu- wystarczy- podjechać po południu, czy z wieczorka na elbląski rynek- targowisko, Tam kontenery otwarte, wiele razy widziałem jak dostawczaki, i osobowe walą śmieci, Raz widziałem tira jak zrzucali swoje prywatne śmieci do kontenera na parkingu i do pojemników na końcu rynku przy wyjeżdzie- ale kierowniczka rynku ma to w 4 literach to i ja mam, taka prawda

tusk