UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@waldek123 - NIE ROZUMIESZ że sortownia sie spaliła więc podwyżka jest konieczna. Mnie tez sie to nie podoba ale cóż. Życie.


Anuluj