UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@waldek123 - NIE ROZUMIESZ że sortownia sie spaliła więc podwyżka jest konieczna. Mnie tez sie to nie podoba ale cóż. Życie.
@waldek123 - NIE ROZUMIESZ że sortownia sie spaliła więc podwyżka jest konieczna. Mnie tez sie to nie podoba ale cóż. Życie.