Wybrany wątek opinii
Niech nasza STRAŻ MIEJSKA uczy się od leśników i zamontuje foto pułapki przy garażach na Grunwaldzkiej, . ZBK sprząta a wciąż śmieci przybywa, a Strażnicy zahipnotyzowani skąd to się wzięło-niech Pan złoży zawiadomienie na policji.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4
@Real - Masz rację.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Niech odpracuje w hospicium albo w domu starców bardzo dobry pomysł może by się nauczyli szacunku, pokory innego spojrzenia na życie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0