Wybrany wątek opinii

Niech nasza STRAŻ MIEJSKA uczy się od leśników i zamontuje foto pułapki przy garażach na Grunwaldzkiej, . ZBK sprząta a wciąż śmieci przybywa, a Strażnicy zahipnotyzowani skąd to się wzięło-niech Pan złoży zawiadomienie na policji.
Real (2025.11.13)
@Real - Masz rację.
(2025.11.14)
Niech odpracuje w hospicium albo w domu starców bardzo dobry pomysł może by się nauczyli szacunku, pokory innego spojrzenia na życie.
(2025.11.14)
Powrót do komentarzy