UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech odpracuje w hospicium albo w domu starców bardzo dobry pomysł może by się nauczyli szacunku, pokory innego spojrzenia na życie.
Niech odpracuje w hospicium albo w domu starców bardzo dobry pomysł może by się nauczyli szacunku, pokory innego spojrzenia na życie.